راهنمای سفارش

جهت ثبت سفارش لطفا به مراحل ثبت سفارش توجه بفرمایید. 

مرحله اول: 

لطفا صفحه نمایش را به حالت انگلیسی تغییر داده و شماره موبایل را وارد کرده و رمز عبور را به صورت دلخواه وارد نمایید. با زدن گزینه ورود رمزی برای شما ارسال می شود.

 

 

مرحله دوم:

کد اعتبارسنجی را وارد کنید و بر روی اعتبارسنجی کلیک نمایید.

 

 

 

مرحله سوم: در این مرحله در قسمت جستجو محصول مورد نظر را جستجو نمایید. همچنین می توانید از قسمت دسته بندی کالا، محصول مورد نظر را پیدا کنید. سپس روی محصول مورد نظر کلیک کنید. و با زدن افزودن به سبد خرید وارد مرحله بعدی شوید.

 

 

 

 

 

مرحله چهارم:

در مرحله بعد گزینه ادامه فرایند خرید را کلیک نمایید.

 

 

 

مرحله پنجم: در مرحله بعد اگر با مشاوران سایت و از طریق واتس آپ از قیمت و موجود بودن اطلاع حاصل کرده اید، یک کلمه یا حرف در کادر وارد نمایید. در قسمت بعد اگر آدرس شما تهران هست گزینه اسنپ باکس را انتخاب نمایید و زمان و روز سفارش را مشخص کنید. در غیر این صورت گزینه پیشتاز را کلیک نمایید. ( لطفا توجه نمایید که ارسال به شهرستان 5 تا 10 روز کاری زمان خواهد برد).

 

 

 

 

مرحله ششم: در این مرحله روش پرداخت کارت به کارت را انتخاب نمایید. لطفا توجه بفرمایید که پرداخت هزینه را خارج از سایت از طریق نرم افزارهای بانک، اینترنت بانک، آپ یا از طریق عابربانک هابه کارت به شماره کارت داده شده انجام دهید. فیش واریزی را نزد خود نگه داشته و به واتس آپ مشاوره سایت ارسال بفرمایید. ادامه فرایند خرید را کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

مرحله هفتم: در این مرحله پیامی با مضمون زیر ارسال می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگشت به بالا
×
گفتگوی آنلاین در واتساپ
برای شروع گفتگو کلیک کنید.