لیزر

قدم به قدم تا یک سرمایه گذاری پر‌سود، تاسیس کلینیک زیبایی

شاید تا بحال برای شما هم پیش آمده باشد که به فکر یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود باشید. وقتی از سرمایه گذاری کم ریسک صحبت به میان می آید اکثریت افراد به فکر سرمایه گذاری در بازار ماشین، خرید زمین و ملک، دلار و سکه می افتند. در نگاه اول سرمایه گذاری در این نوع بازارها گرچه سودآوری ثابت و مشخصی دارند و تا حدی تضمینی است اما معایبی هم دارد. اول اینکه شما هر چقدر در این بازارها سرمایه گذاری کنید با فرض ثابت ماندن سرمایه اولیه شما، سود کمی به دست خواهید آورد. دوم اینکه سرمایه کم یا هنگفت شما در راهی صرف خواهد شد که تولید کار و تجارت نخواهد کرد. سوم علایق و توانایی های شخصی شما در این نوع سرمایه گذاری به خدمت گرفته نمی شود. گروه مشاوره و سرمایه گذاری دکتر وحید با هدف جهت یابی درست سرمایه گذاری شما در تجارتی پرسود و مطمئن همراه شماست، تجارتی که این روزها هم طرفداران زیاد جهت سرمایه گذاری پیدا کرده و هم مشتریان و متقاضیان زیادی برای استفاده از خدمات آن به خود دیده است. در این مقاله همراه ما باشید تا به تبیین این خدمت از تیم دکتر وحید بپردازیم.

چطور یک کلینیک زیبایی پوست و مو را تاسیس کنیم؟ چطور کلینیک زیبایی را از صفر راه اندازی کنیم؟

صنعت آرایش و زیبایی صنعتی چند میلیارد دلاری است. دلیل پردرآمد بودن این صنعت به این خاطر است که ظاهر زیبا و قابل قبول همواره یکی از مطلوب ترین اهداف دنیا از زمان های بسیار قدیم بوده است.

از گذشته تا امروز برای به دست آوردن زیبایی جنگ هایی در‌گرفته است و افسانه هایی نوشته شده است که به شرح جذابیت همیشگی پرداخته است. در بیشتر دوره‌‌های تاریخی، مردم همواره در جستجوی روش‌ها و ابزارهایی بودند تا زیبایی و جذابیت خود را با مواد طبیعی تقویت کنند. با پیشرفت تکنولوژی، از محصولات جدیدی مانند نور درمانی، محصولات آرایشی و غیره استفاده شد تا به همان هدف برسند.

با پیشرفت‌هایی که در تکنولوژی و محصولات آرایشی به وجود آمد، زنجیره‌ای از کلینیک‌های آرایشی راه‌اندازی شده اند که روش‌های مختلفی را برای کمک به کاهش روند پیری یا بهبود ظاهر خود ارائه می‌دهند که اکنون به صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است.

بنابراین سؤال این است که چگونه می‌توانید کلینیک زیبایی و پوست خود را راه‌اندازی کنید تا از این صنعت در حال رشد سرمایه‌گذاری کنید و درامدزایی کنید؟

اگر قصد دارید یک کلینیک زیبایی و پوست در هرجایی راه اندازی کرده و مشتریان زیادی پیدا کنید، این مطلب دقیقا مورد نیاز شماست که می‌خواهید از صفر کلینیک زیبایی خود را راه اندازی کنید.

موقعیت کلینیک

موقعیت کلینیک تفاوت اساسی در اهداف فروش شما می گذارد. موقعیت ایده ال، مکانی با پاخور زیاد و منطقه ای است که فروشگاه و تابلوهای شما حداکثر تأثیر را دارند. اما مسئله این است که خرید یا اجاره این مکان ها بسیار گران است.

در واقع اگر شما ملکی را پیدا کردید که دور از خیابان اصلی یا دور از گوشه‌های شلوغ شهر است، باید پول بیشتری برای بازاریابی، برندسازی و تبلیغات بپردازید تا برند خود را معروف کنید و مشتریان بیشتری را به کلینیک خود بپذیرید. اگرچه برخی از مشتریان ممکن است از محیط آرام راضی باشند، برخی دیگر ممکن است برای پیدا کردن مکان کلینیک زیبایی شما به دردسر بیفتند.

بهترین تجهیزات را دریافت کنید

تصمیم گیری در مورد اینکه چه تجهیزاتی را برای کلینیک زیبایی یا سالن زیبایی خود تهیه کنید، یک فرآیند دشوار است. چون این موضوع تا حد زیادی به نوع کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید و میزان سرمایه گذاری شما بستگی دارد. در عین حال هولدینگ دکتر وحید می تواند شما را در این مسیر یاری رساند.

خرید تجهیزات از یک فروشنده معتبر و با کیفیت تضمین می‌کند که دستگاهی با کیفیت بالاتر اما با قیمت کمتر دریافت می‌کنید، از طرف دیگر، اگر خواهان جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری هستید، باید بیشتر در کسب و کارتان سرمایه بگذارید. همه چیز به نحوه شروع بیزنس شما بستگی دارد. بسیاری از صاحبان کسب و کار جدید انتخاب می کنند که با تجهیزات اولیه کم اما با کیفیت و مطمئن شروع به کار کنند و سپس با رشد مشتریان خود تجهیزات بعدی را خریداری و آن را ارتقا دهند. بعضی دیگران از سرمایه گذاران با توجه به شرایط بالقوه ای که در منطقه خود و همینطور حرفه و توانایی خود سراغ دارند در خرید تجهیزات تردید ندارند و محبوب ترین دستگاه ها را در کلینیک زیبایی خود تهیه می کنند و شروع پرقدرتی را برای کلینیک زیبایی و برای مشتریان و زیباجویان خود ارایه می دهند. با توجه به آشنایی ویژه ای که هولدینگ دکتر وحید با انواع دستگاه های داخلی و خارجی و مونتاژ ایران دارد، به هر دو گروه از سرمایه گذاران توصیه می کنیم که قبل از تاسیس و خرید و تجهیز کلینیک زیبایی از فرصت مشاوره دکتر وحید بهره ببرند، تا خود را به عنوان رهبر بازار زیبایی در منطقه خود معرفی کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.